گزارش سمینار اعتماد به نفس در دانشگاه علمی و کاربردی میاندوآب

گزارش سمینار اعتماد به نفس 

4

گزارش سمینار اعتماد به نفس 

این سمینار از ساعت 10 صبح به مدت 2 ساعت در روز پنج شنبه تاریخ 1396/03/04 درمحل سالن اجتماعات  دانشگاه علمی و کاربردی شهرستان میاندوآب برگزار شد وتعدادی از دانشجویان علاقه مند واساتید محترم دانشگاه در این سمینار شرکت نمودند.

در این مراسم دانشگاه علمی کاربردی از آقای کریم زاده مدرس و مربی اعتماد به نفس و تحول فردی و نویسنده کتاب جادوی اعتماد به نفس دعوت به عمل آورده بودند.

بعد از حضور شرکت کنندگان در سالن و خوش آمد گویی و عرض تبریک آقای کریم زاده به ایشان جهت حضور در همایش و اقدام برای تغییرات بنیادین در زمینه رشد فردی، سمینار با انجام یک نرمش ملایم توسط استاد سخنران و همراهی شرکت کنندگان شروع شد. بعد از انجام نرمش، دانشجویان و اساتید حاضر در سالن به سطح اشتیاق و انرژی مثبتی رسیدند وآماده شنیدن و یادگیری هرچه بیشتر از همایش شدند.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

تمرین کاربردی برای افزایش اعتماد به نفس

سپس آقای کریم زاده با بیانی جذاب و قدرتمند بحث را شروع کردند نخست تعریف دقیق و مشخصی از اعتماد به نفس را از شرکت کنندگان حاضر در سالن جویا شدند .بعد از آنکه تعاریفی از اعتماد به نفس توسط حضار بیان گردید . استاد تعریف کامل و ملموسی از اعتماد به نفس را ارائه کردند و به نکته بسیار مهم و حیاتی در مبحث اعتماد به نفس اشاره کردند و آن این بود که ما در طول روز روی چه چیزهایی تمرکز می کنیم و افزودند که اساس اعتماد به نفس این است که روی نقاط قوت خود تمرکز کرده و آنها را گسترش دهیم.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

مزایای داشتن اعتماد به نفس بالا

استاد به مزایای اعتماد به نفس اشاره کردند و گفتند که اعتماد به نفس تاثیر فوق العاده­ ای در موفقیت و داشتن یک زندگی خوب و سالم دارد و داشتن اعتماد به نفس بالا با توجه به شرایط جوامع امروزی لازم و ضروری است و عدم اعتماد به نفس کافی در زندگی مطمئناً به شکست در زمینه های مختلف منجر خواهد شد.

آسیب های عدم داشتن اعتماد به نفس بالا

بعد از آن به آسیب ها و مضرات نداشتن اعتماد به نفس اشاره کردند و گفتند که اگر اعتماد به نفس نداشته باشیم خودمان را لایق موفقیت نمی دانیم و دچار خود کم بینی می شویم،ایمان نداریم که می توانیم زندگی دلخواه خودمان را خلق کنیم، همچنین دوستان ما هم کسانی خواهند بود که از این خصیصه مهم برخوردار نخواهند بود.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

گزارش سمینار اعتماد به نفس 

در ادامه آقای کریم زاده به نکات کلیدی اشاره نمودند و  گفتند که اگر ما اعتماد به نفس نداشته باشیم فرزندان ما هم اعتماد به نفس نخواهند داشت و یکی از دلایل مهم که ایشان وارد بحث اعتماد به نفس و تقویت آن شده اند احساس مسئولیت در قبال همین مسئله بوده است. و با توجه به اینکه فرزندان ما ذخایر ارزشمند اجتماع و کشور هستند، بنابراین باید به صورت اساسی،هدفمند و کاربردی در زمینه ایجاد و تقویت اعتماد به نفس در آنها اقدام کنیم.

نقش باورها در افزایش اعتماد به نفس

در ادامه به نقش باورها در اعتماد به نفس اشاره شد و عنوان کردند که ساخت باورهای قدرتمند و خوب یکی از مهمترین ابزارها برای تقویت اعتماد به نفس است.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

بعد از گذشت یک ساعت از سمینار زمان تنفسی برای جمع بندی مطالب و بحثها در نظر گرفته شد. همزمان با این استراحت پذیرایی مناسبی از حضار به عمل آمد. با شروع دوباره بحث ها دانشجویان شور و شوق وصف ناپذیری را از خود به نمایش گذاشتند و به صورت مشتاقانه ای در پرسش و پاسخ ها با آقای کریم زاده مشارکت می نمودند.

گزارش سمینار اعتماد به نفس 

بیان این موضوع ضرورت دارد که آقای کریم زاده با بیانی قوی و تاثیرگذار و نیز اسلایدها، موسیقی و ویدئوهای بسیار قدرتمند و کاربردی در همایش حضور داشتند و هرلحظه که می گذشت علاقه حضار به این مباحث بیشتر می شد و سعی می کردند با یادداشت برداری و طرح سوال استفاده مضاعفی را از جلسه ببرند.

معرفی کتاب “جادوی اعتماد به نفس”

همچنین از کتاب جادوی اعتماد به نفس رونمایی شد و چند جلد کتاب به عنوان جایزه به دوستانی که در بحث شرکت کرده بودند و جواب سوالات مطرح شده را صحیح داده بودند اهدا شد.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

معرفی کارگاه “شخصیت پولادین”

در انتها کارگاه قدرتمند رفع خجولی، کم حرفی وکم رویی معرفی شد. اینکه:

 • چطور شخصیت قدرتمند و پولادینی داشته باشیم؟
 • چگونه به درخواست های غیرمعقول و غیر منطقی قاطعانه نه بگوییم؟
 • اگر از کالای خریداری شده رضایت نداشتیم چطور و با چه تکنیکهای به فروشنده برگردانیم؟
 • چطور بتوانیم در موقعیت های مختلف از حق خودمان به صورت قاطعانه و محترمانه دفاع کنیم؟
 • چکار کنیم تا در برابر تحقیر، تمسخر و انتقادهای بیجای دیگران خودمان را نبازیم؟
 • و…….

این کارگاه با گارانتی اثربخشی و بازگشت ۱۰۰% وجه در صورت عدم رضایت معرفی شد و تعدادی از دوستان در این کارگاه ثبت نام نمودند.

تاریخ برگزاری این کارگاه متعاقباً اعلام خواهد شد و به عزیزانی که ثبت نام کرده اند در خصوص زمان و مکان برگزاری کارگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که بعداز پایان سخنرانی نسخه چاپی کتاب جادوی اعتماد به نفس با تخفیف 35% به علاقه مندان ارائه شد واین عزیزان به تیم پشتیبانی اعتماد به نفس حاضر در سالن مراجعه نموده و با روش های پرداخت نقدی و نیز از طریق دستگاه pos کتاب را تهیه نمودند البته نسخه pdf  این کتاب هم در دسترس بود و از طریق تلگرام و wifi گوشی موبایل به عزیزان علاقه مند به این سبک کتاب ارسال گردید.در ضمن استاد کریم زاده کتابهای خریداری شده این دوستان را امضا نمودند.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

فرم نظرسنجی سمینار نیز در لحظات پایانی به دانشجویان و اساتید گرامی ارائه شد و دوستان امتیازات ، نظرات و انتقادات خودشان را در قالب فرم دریافتی انتشار دادند . البته بیان این مطلب جای فخر و مباهات است که اکثر شرکت کنندگان در سمینار به کاربردی بودن و تاثیرگذاری خوب آن باور داشتند و از استاد کریم زاده قدردانی نمودند.

بعد از اتمام سمینار تعدادی از دانشجویان علاقه مند به صورت نوبتی از استاد کریم زاده در زمینه های اعتماد به نفس و مسائل مرتبط مشاوره گرفتند. استاد نیز با صبر و بردباری پای درددل ها و مشکلات آنها نشست، سپس راه کارهایی کاملاً کاربردی و مفید برای مرتفع ساختن مسائل ایشان پیشنهاد کردند.

گزارش سمینار اعتماد به نفس

تقدیر و تشکر

در پایان از ریاست محترم دانشگاه دکتر محمدی،دکتر علیپور و آقایان قلی زاده، خیری، بختیاری، همتی و تمامی عزیزانی که برای برگزاری به موقع وهرچه باشکوهتر این سمینار زحمت کشیدند نهایت تشکر را داریم.

تصاویری دیگر از سمینار دانشگاه جامع علمی کاربردی میاندوآب:

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

گزارش سمینار اعتماد به نفس

 

 

سایر گزارش ها:

گزارش برگزاری سمینار اعتماد به نفس در دانشگاه علمی کابردی شعبه 3 مهاباد

گزارش برگزاری سمیمنار اعتماد به نفس در دانشگاه میعاد مهاباد

گزارش نشست نقد و بررسی کتاب “آیین دوست یابی” دیل کارنگی در کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد

شاید این مطالب رو هم دوست داشته باشید! تمام مطالب

4 نظر

 1. محمدرحیمی می گوید

  آقای کریم زاده عزیز بهتون خسته نباشید میگم
  آشنایی با شما برای من بزرگترین اتفاق بود و با شما اتفاق های خوبی در اتظارم هست.

  1. محمود کریم زاده می گوید

   سلام آقای رحیمی عزیز
   بهتون تبریک می گویم که در مسیر رشد و یادگیری هستید و بسیار خوشحالیم که آشنایی با ما براتون مفید واقع شده است.مطمئناً با نگرش مثبتی که شما دارید اتفاقات خوب حتماً در انتظار شما خواهد بود.

 2. یاسراسدزاده می گوید

  با سلام و دعای خیر: جناب آقای کریم زاده بزرگوار جا دارد از زحمات بی دریغ وشبانه روزی شما برادر بزرگوار به خاطر تشکیل سمینار اعتماد به نفس در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان میاندوآب از صمیم قلب تقدیر وتشکر کرد. با تشکر ارادتمند یاسر اسدزاده

  1. محمود کریم زاده می گوید

   درود بر شما آقای اسدزاده عزیز، امیدوارم که حالتون خوب باشه. خواهش می کنم دوست عزیز . خوشحالیم که مورد توجه تون قرار گرفته است. براتون آرزوی موفقیت داریم.

نظر شما چیه؟

مطمئن باشید که نظر شما با دقت، مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود.

از شما متشکریم که با نظرات خود به ما انرژی لازم برای ادامه مسیر را می دهید.